اطلاعات تازه‌ای از بازی جدید استودیو The Initiative در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

اطلاعات تازه‌ای از بازی جدید استودیو The Initiative در سال 2020 منتشر خواهد شد

اطلاعات تازه‌ای از بازی جدید استودیو The Initiative در سال ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد

آقای درو ماری (Drew Murray) که کارگردان هنری استودیو The Initiative می‌باشد، در توییتر ادعا کرده است که بازی ناشناخته‌ی The Initiative هم اکنون قابل بازی است و سال آینده اطلاعات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

مایکروسافت در طول سال‌های گذشته مشغول گسترش استودیوهای بازی‌سازی خود بوده است. استودیوی اینیشیتیو (The Initiative) یکی از استودیوهای زیرمجموعه‌ی مایکروسافت شناخته ‌می‌شود، استودیو The Initiative در سال ۲۰۱۸ و با هدف ساخت بازی‌های AAA برای کنسول ایکس باکس تأسیس شد. آقای درو ماری در اکانت توییتر خود ادعا کرده است که بازی جدید این شرکت هم اکنون قابل بازی است و تیم توسعه دهنده، مشغول همکاری با استودیوی کوالیشن (The Coalition) در مورد مسائل مربوط به طراحی این بازی هستند. صحبت‌های درو ماری در توییتر:

تیم کوالیشن در به اشتراک گذاشتن نکات و روش‌هایی که در بحث طراحی مراحل بازی به آن نیاز است، بسیار خوب و سخاوتمندانه عمل کردند. دو نفر از افراد این تیم، اولین کسانی بودند که خارج از تیم اینیشیتیو به این بازی دسترسی داشته‌اند. ما از پیشنهادات و نکاتی که از این افراد به‌ دست آوردیم به خوبی استفاده خواهیم کرد. سال آینده، اطلاعات بیشتری از بازی مرموز و AAAA استودیوی The Initiative به‌صورت عمومی منتشر خواهد شد.

سال آینده بازی‌های زیادی برای کنسول‌ ایکس‌باکس منتشر خواهد شد و ما از همین الان هم اطلاعات خوبی از برخی بازی‌های فرست پارتی کنسول جدید ایکس‌باکس سری ایکس داریم. آقای مت بوتی (Matt Booty) که رییس استودیوهای بازی‌سازی اکس‌باکس (Xbox Game Studios)، در مصاحبه‌ی جدید خود با وب‌سایت Game Informer اشاره کرد که در سال آینده‌ی میلادی، اطلاعات بیشتری از بازی جدید استودیوی اینیشیتیو منتشر خواهد شد.

براساس فهرست کارکنان استودیو The Initiative، این شرکت به ساخت بازی‌های “AAAA” برای پلتفرم ایکس‌باکس خواهد پرداخت. به نظر می‌رسد که منظور از AAAA، عناوینی با کیفیت بسیار بالا هستند که در توسعه‌ی آن‌ها محدودیتی در بحث مالی وجود نخواهد داشت. خیلی از کاربران ایکس‌باکس امیدوارند تا این بازی، یک بازی‌ جهان‌باز و اکشن ماجراجویی باشد ولی هنوز مشخص نیست. به نظر می‌رسد که مایکروسافت، برنامه‌های خود را در E3 2020 فاش خواهد کرد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.