اطلاعاتی جدید از بازی Assassin’s Creed Ragnarok

اطلاعات جدید از بازی Assassin’s Creed Ragnarok

اطلاعاتی جدید از بازی Assassin’s Creed Ragnarok

طبق اطلاعاتی که توسط یکی از کاربران ردیت (Reddit) فاش شده، نسخه جدید مجموعه اساسینز کرید با نام Assassin’s Creed Ragnarok در ماه فوریه‌ی امسال معرفی می‌شود و این بازی در ماه سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی عرضه خواهد شد.

هنوز بازی Assassin’s Creed Ragnarok از سوی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) معرفی نشده و شایعات مختلفی در مورد بازی منتشر شده است. به‌تازگی اطلاعاتی جدید فاش شده که در این اطلاعات آمده که بازی Assassin’s Creed Ragnarok یک عنوان میان نسلی خواهد بود و برای کنسول‌های نسل حاضر و نسل بعد عرضه می‌شود. این بازی از بخش Co-Op تا حداکثر ۴ بازیکن پشتیبانی خواهد کرد و بازیکنان می‌توانند در نقش Jora البته با انتخاب مرد یا زن بودن شخصیت به تجربه‌ی بازی بپردازند.

بازی Assassin’s Creed Ragnarok دارای یک سیستم شهرت خواهد بود که با رسیدن به یک سطح مشخص از شهرت می‌توان ماموریت‌های فرعی و نیز ماموریت‌های داستانی را تجربه کرد. این بازی یک نقشه‌ی وسیع دارد و تقریبا شامل همه‌ی شهرهای اروپای شمالی، از جمله لندن، پاریس و کیف خواهد بود.

هنوز این اطلاعات کاملا تایید نشده است و می‌توان به نوعی این اطلاعات را در قالب شایعه دید. به‌تازگی نیز فروشگاه آمازون آلمان این بازی را در فهرست محصولات خود قرار داده است. نظر شما درباره‌ی ان موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

(1) دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.