اطلاعاتی از بخش داستانی GTA 6 لو رفت

اطلاعاتی از بخش داستانی GTA 6 لو رفت

اطلاعاتی از بخش داستانی GTA 6 لو رفت

تیم نف که روی پروژه‌های زیادی از راک استار گیمز کار کرده، به‌تازگی پستی در اینستاگرام منتشر کرده است که احتمالا مربوط به نسخه‌ی جدید GTA می‌شود. جالب است که مدتی پس از منتشر کردن، این پست را پاک می‌کند و همین موضوع به شایعات دامن زده.

با نزدیک شدن به نسل جدید کنسول‌های بازی، شایعات زیادی برای بازی‌های گوناگون و در سبک‌های مختلف منتشر می‌شود. به‌تازگی نیز شایعاتی از بازی رزیدنت اویل ۸ منتشر شده بود که می‌توانید از طریق این لینک مشاهده کنید. تیم نف هم با انتشار یک تصویر در اینستاگرام، شایعاتی برای نسخه‌ی جدید GTA درست کرده است.

مدتی پیش تیم نف پستی در اینستاگرام منتشر کرده که در آن شاهد هستیم، اسلحه‌ای مربوط به دهه هشتاد آمریکا که شخصی در دست گرفته است. همین پست شایعاتی مربوط به داستان بازی و این که داستان بازی در دهه هشتاد آمریکا روایت می‌شود را همراه داشته است. جالب است که تیم نف پس از مدتی این پست را پاک کرده و اکانت خود را به حالت پرایوت درآورده. این که داستان بازی در گذشته روایت بشود، اتفاق چندان جالبی نیست چرا که نسخه‌های San Andreas و Vice City نیز چنین داستان‌هایی داشتند.

انگار که تمام تمرکز راک استار بعد از به اتمام رسیدن پروژه‌ی Red Dead Redemption 2، برروی نسخه‌ی جدید GTA بوده است. احتمال یک همچین داستانی برای GTA 6 آنقدرها هم دور از انتظار نیست. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.