احتمال عرضه بازی Dreams برروی پلی استیشن ۵ وجود دارد

احتمال عرضه بازی Dreams برروی پلی استیشن 5 وجود دارد

احتمال عرضه بازی Dreams برروی پلی استیشن ۵ وجود دارد

بازی Dreams که به صورت انحصاری برروی کنسول پلی استیشن ۴ عرضه شده، توسعه‌دهندگان از آینده فرنچایز و نسل بعدی کنسول‌ها صحبت می‌کنند و ادعا کرده‌اند که شاید روزی این بازی برای پلی استیشن ۵ هم روانه بازار شود.

گزارشی از سوی Video Games Chronicle منتشر شده است و در آن، “مارک هیلی” هم‌بنیان‌گذار استودیو Media Molecule در رویداد جشن انتشار بازی Dreams در شهر لندن اشاره کرده که پلتفرم اصلی پلی استیشن ۴ است اما پلی استیشن ۵ نیز مد نظر قرار گرفته شده است و همه چیز به موفقیت و محبوبیت بازی بستگی دارد:

در حال حاضر تمرکز اصلی ما برروی کنسول پلی استیشن ۴ است و در واقع امیدوار هستیم که این بازی باعث شود عمر پلی استیشن ۴ ادامه پیدا کند. شاید به همین ترتیب دیگر شرکت‌ها نیز ترغیب شوند تا برای این کنسول در آینده نیز بازی بسازند و جامعه گیمرها نیز به تجربیات خود ادامه دهند. اما بدون شک موفقیت و محبوبیت این بازی به معنای در نظر گرفتن آینده‌اش خواهد بود.

هیلی در ادامه‌ی صحبت‌هایش به این اشاره داشت که با محبوبیت بازی و استقبال از آن، منطقی است که در آینده به هر بستر مربوطی این بازی مهاجرت کند. کنسول‌های نسل بعدی اواخر پاییز روانه بازار می‌شوند و به نظر شما Dreams آنقدر محبوب می‌شود که برای پلی استیشن ۵ نیز منتشر شود یا خیر؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.