احتمال استفاده قابلیت شارژ بی سیم در کنترلر پلی استیشن ۵ وجود دارد

احتمال استفاده قابلیت شارژ بی سیم در کنترلر پلی استیشن 5 وجود دارد

احتمال استفاده قابلیت شارژ بی سیم در کنترلر پلی استیشن ۵ وجود دارد

شرکت‌های بزرگ برای ثبت اختراعات و محصولات آینده‌ی خود باید همراه تصویر مفهومی، یک سری توضیحات درباره‌ی آن ارائه دهند تا از سوءاستفاده‌ها جلوگیری کنند و برای همیشه حق مالکیت آن را به دست آورند. شرکت سونی نیز در تابستان سال گذشته دست به ثبت یک طراحی از کنترلر کنسول پلی استیشن ۵ زد تا مالکیت طراحی را در اختیار بگیرد. حال بر اساس آخرین طرح ثبت شده از سوی سونی برای کنترلر پلی استیشن ۵، احتمالا این کنترلر از تکنولوژی شارژ بی‌‌سیم استفاده می‌کند.

در کنار ثبت، سونی باید یک سری توضیحات درباره‌ی این طرح می‌داد که می‌توان گفت استفاده از تکنولوژی شارژ بی‌سیم یکی از مهم‌ترین‌ها بود. همچنین باتوجه به این که سونی هنوز از کنسول نسل نهمی خود رونمایی نکرده، باعث شده شایعات زیادی حول این موضوع منتشر شود. خبرهایی نیز از این کنسول به گوش می‌رسد که هنوز سونی آن‌ها را به صورت رسمی تایید نکرده است اما پتنت جدید کنترلرهای این دستگاه به احتمال زیاد یکی از ویژگی‌های کنترلر کنسول نسل نهمی سونی می‌باشد.

احتمال استفاده قابلیت شارژ بی سیم در کنترلر پلی استیشن 5 وجود دارد

این پنت جدید از سوی وب‌سایت آژانس بین‌المللی WIPO منتشر شده که به شارژر بی‌سیم کنترلرهای DualShock 5 اشاره دارد

احتمال استفاده قابلیت شارژ بی سیم در کنترلر پلی استیشن 5 وجود داردلازم به ذکر است که این اطلاعات از برداشت‌های افراد مختلف از توضیحات نسبتاً گنگ سونی از این طرح است و هنوز به صورت قطعی نمی‌توان گفت که حتما این کنترلر از این قابلیت پشتیبانی می‌کند. البته که این ویژگی منطقی و ضروری به نظر می‌رسد و استفاده سونی از این قابلیت در کنسول نسل بعدی خود، آن قدر درو از انتظارات نیست. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.