احتمالا موشن کپچر دنباله‌ی God of War شروع شده است

احتمالا موشن کپچر دنباله‌ی God of War شروع شده است

احتمالا موشن کپچر دنباله‌ی God of War شروع شده است

خانم کیم نیومن (Kim Newman)، انیماتور داستان‌سرایی بازی God of War در توییتر تصویری از خود منتشر کرده است که به بازی آینده‌ی استودیو سانتا مونیکا اشاره دارد.

بازی God of War که اویل ساخت برای برپا نگه داشتن نام خود ساخته شد، علاوه‌بر هدف خود توانست موفقیت‌های بزرگی را در نسل هشتم به دست بیاورد. استودیو سانتا مونیکا (Santa Monica) هیچ اطلاعاتی تاکنون از بازی مورد انتظار خود منتشر نکرده است و به نظر می‌رسد تا قبل از معرفی پلی‌استیشن ۵، قصد این کار را نداشته باشد. خانم کیم نیومن به‌تازگی در توییتر تصویری از خود منتشر کرده است که اشاره به بازی بعدی سانتا مونیکا دارد. حس خوب لباس موشن کپچر:

تصویری از خود منتشر کرده است

این لباس که خانم کیم نیومن برتن دارد، موشن کپچر نام دارد و برای ضبط میان‌پرده‌های بازی و حرکات بدل‌کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد تا حرکات فرد موردنظر را به بهترین شکل ممکن به انیمیشن‌های درون بازی تبدیل کنند. همان‌طور که اطلاع دارید، ساخت موشن کپچر کمی زمان می‌برد و استودیوهای بازی‌سازی از همان ابتدا به سرغ آن می‌روند، همین باعث می‌شود که احتمالات درباره‌ی ساخت نسخه‌ی بعدی God of War بالاتر رود. توضیحات زیادی خانم کیم نیومن نداده است و شاید این عکس مربوط به پروژه‌ی دیگر سانتا مونیکا باشد. اگر این گمانه‌زنی‌ها درست باشد باید منتظر دنباله‌ای بهتر و شگفت انگیزتر از سانتا مونیکا باشیم. بازی God of War هم‌اکنون به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.