احتمالا به‌زودی از رزیدنت اویل ۸ رونمایی می‌شود

احتمالا به‌زودی از رزیدنت اول 8 رونمایی می‌شود

احتمالا به‌زودی از رزیدنت اویل ۸ رونمایی می‌شود

براساس اطلاعاتی که در دسترس تسترهای رزیدنت اویل قرار گرفته و پیام‌هایی که از سوی شخصی به‌نام MattRPD برای برخی از کاربران انجمن Resident Evil Ambassador فرستاده می‌شود و تاریخ انتشاری که در آن‌ها به‌نمایش گذاشته می‌شوند، انتظار می‌رود از این بازی در تاریخ ۱۰ ماه ژوئن (۲۱ خرداد ماه) رونمایی شود.

به‌نظر می‌رسد مجموعه رزیدنت اویل سعی داشت تا با رزیدنت اویل ۳ ریمیک آزمایشی عمومی انجام دهد تا بازی بعدی خود، عنوانی بزرگ‌تر را تولید کند. هواداران انتظار دارند تا نسخه بعدی، رزیدنت اویل ۸ باشد و همچنین براساس اطلاعاتی که منتشر شده است، به‌نظر می‌رسد تا به معرفی این بازی نزدیک باشیم. انجمن Resident Evil Ambassador نیز طرفداران این مجموعه را جذب کرده است و نکته جالب این است که برخی از کاربران این انجمن، پیامی از سوی شخصی به‌نام MattRPD دریافت کرده‌اند که در آن به‌تاریخ ۱۰ ماه ژوئن (۲۱ خرداد ماه) اشاره دارد و این تاریخ، احتمالا تاریخ رونمایی از این بازی می‌باشد.

شایعات مختلف دیگری نیز منتشر شده‌اند که به کاراکترهای نسخه بعدی این مجموعه اشاره دارند. در هر صورت این تاریخ هنوز از سوی منبعی معتبر تایید نشده است و قابل اعتماد نیست. نظر شما در رابطه با این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.