احتمالا بخش چندنفره‌ی بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

احتمالا بخش چندنفره‌ی بازی Cyberpunk 2077 در سال 2022 عرضه می‌شود

احتمالا بخش چندنفره‌ی بازی Cyberpunk 2077 در سال ۲۰۲۲ عرضه می‌شود

بازی Cyberpunk 2077 پنج ماه تاخیر خورد. علاوه‌بر تاخیر، استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) اعلام کرده است که بخش چندنفره این بازی سال تا سال ۲۰۲۲ عرضه نخواهد شد.

همان‌طور که اطلاع دارید بازی Cyberpunk 2077 در شهریور ۹۹ عرضه می‌شود. آقای مایکل نوواکوفسکی (Michal Nowakowski) که یکی از اعضای هیئت مدیره‌ی استودیوی سی‌دی پراجکت رد می‌باشد، در گفتگو با وب‌سایت IGN گفت که بخش چندنفره‌ی بازی تا پس از سال ۲۰۲۱ منتشر نمی‌شود. صحبت‌های ایشون دررابطه با این موضوع:

با توجه به عرضه بازی Cyberpunk 2077 در سپتامبر و یک سری از رویدادهایی که انتظار داریم پس از عرضه‌ی آن رخ دهد، بعید به نظر می‌رسد که بخش چندنفره‌ی این بازی تا سال ۲۰۲۱ منتشر شود.

در طول صحبت‌هایش به بازی AAA اشاره کرد که در کنار سایبرپانک ۲۰۷۷ روی آن کار می‌کردند، در واقع حالت چندنفره این بازی بوده است. طبق گفته‌های قبلی سی‌دی پراجکت رد، بازی Cyberounk 2077 در بخش محتویات پس از انتشار، الگوی The Witcher 3 را دنبال می‌کند.

باتوجه به تاخیر این بازی، بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی می‌شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.