آمار تازه‌ای از فروش بازی‌های Nioh و Dragon Ball Z: Kakarot

آمار تازه‌ای از فروش بازی‌های Nioh و Dragon Ball Z: Kakarot

آمار تازه‌ای از فروش بازی‌های Nioh و Dragon Ball Z: Kakarot

شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) آمارهای تازه‌ای را از فروش بازی‌های خود یعنی Dragon Ball Z: Kakarot و Nioh به نمایش گذاشتند.

براساس آمار منتشر شده از سوی سازندگان، بازی Dragon Ball Z: Kakarot که حدود یک ماه قبل منتشر گردید و در سبک اکشن نقش‌آفرینی می‌باشد و در هفته‌ی اول انتشار خود به فروش ۱٫۵ میلیون نسخه‌ای دست یافته است. لازم به ذکر است که بندای نامکو انتظار دارد تا پایان سال جاری میلادی حداقل دو میلیون نسخه‌ی دیگر از این بازی به فروش رود.

آمار تازه‌ای از فروش بازی‌های Nioh و Dragon Ball Z: Kakarotاز طرفی دیگر بازی Nioh نیز تا پایان ماه می سال ۲۰۱۹ حدود دو میلیون نسخه از این بازی به فروش رفته بود اما حالا فروش این بازی از مرز ۳ میلیون نسخه عبور کرده است. استودیوی تیم نینجا انتظار دارد تا پایان سال ۲۰۲۰، حداقل یک میلیون نسخه‌ی دیگر از این بازی به فروش رود.

بازی Dragon Ball Z: Kakarot هم‌اکنون برروی کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی دردسترس قرار دارد. بازی Nioh نیز هم‌اکنون برروی کنسول پلی استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی دردسترس است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.