آریا کئوکسر توانست بیش از ۵۰ میلیون تومان برای مردم سیل‌زده‌ جمع‌آوری کند

آریا کئوکسر که یکی از معروف‌ترین و مشهورترین استریمرهای ایرانی می‌باشد توانست در یک استریم که با هدف جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان سیس

آریا کئوکسر توانست بیش از ۵۰ میلیون تومان برای مردم سیل‌زده‌ جمع‌آوری کند

آریا کئوکسر که یکی از معروف‌ترین و مشهورترین استریمرهای ایرانی می‌باشد توانست در یک استریم که با هدف جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان برگزار شده بود، بیش از ۵۰ میلیون برای کمک به مردم سیل‌زده‌ی سیستان و بلوچستان جمع‌آوری کند. آریا کئوکسر در پست جدیدش از گیمرها بابت پر کردن هدف در کار خیر خواهانه تشکر می‌کند:

آریا کئوکسر توانست بیش از 50 میلیون تومان برای مردم سیل‌زده‌ جمع‌آوری کندامشب طی چهار ساعت مبلغ “پنجاه و دو میلیون تومان” برای سیل زدگان مردم همیشه محروم سیستان و بلوچستان جمع کردیم که اکثر این دونیت ها توسط گیمر های ایران پرداخت شد. یک حرکت تاریخی توی این زمینه! چقدر خوشحالم که تونستم این کار رو انجام بدم و چقدر خوشحال‌تر از اینکه شماها اینقدر دل های بزرگی دارید. به اعتبار جناب آقای شاهین صمدپور این پول به موسسه خیریه مهرآفرین اهدا می‌شود. امیدوارم این مبلغ بتونه گره‌های بزرگی رو باز کنه.

البته که ۳۰ میلیون تومان در این هدف را آروین که یکی از تولیدکنندگان محتوای فارسی در یوتیوب است دونیت کرده و همچنین ۲۵۰ دلار را ایرانیان خارج از کشور دونیت و کمک کرده‌اند. این موضوع را می‌توان از جهت دیگری بهش نگاه کرد که فرهنگ تماشای استریم در ایران بالا رفته و در صورتی دیگر مردم مهربان ایران، همیشه به فکر یکدیگر هستند و به یکدیگر کمک می‌کنند. نظر شما درباره‌ی این موضوع چه می‌باشد؟

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.