آدام کیچینسکی: تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 تحت تاثیر ویروس کرونا قرار نخواهد گرفت

تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 تحت تاثیر ویروس کرونا قرار نخواهد گرفت

آدام کیچینسکی: تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 تحت تاثیر ویروس کرونا قرار نخواهد گرفت

آدام کیچینسکی، رئیس سی دی پراجکت رد با انتشار اطلاعات مالی جدید استودیو، خاطر نشان کرد که تاریخ انتشار بازی Cyberpunk 2077 تحت تاثیر ویروس کرونا قرار نخواهد گرفت.

مدتی است که شاهد انتشار اخباری مبنی بر تاخیر در عرضه بازی‌های ویدئویی مختلف به علت شیوع ویروس کرونا هستیم. بازی‌هایی همچون The Last of Us 2 و Wasteland 3 که به دلیل شیوع ویروس کرونا به تاخیر افتادند. آنطور که به نظر می‌رسد سی‌ دی‌ پراجکت‌ رد قصد دارند هرطور که شده است بازی Cyberpunk 2077 را در سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی عرضه کنند. البته این دومین باری می‌باشد که سی دی پراجکت روی انتشار بازی خود در سپتامبر تاکید دارد و درست یک ماه قبل نیز در مورد انتشار این بازی در سپتامبر ۲۰۲۰ صحبت کرده بودند. حال آدام کیچینسکی، رئیس سی دی پراجکت رد با انتشار اطلاعات مالی جدید استودیو خاطر نشان کرد که بازی جدید این استودیوی تحت تاثیر ویروس کرونا قرار نخواهد گرفت:

Cyberpunk 2077 قرار بود پیش از این در تاریخ ۱۶ آوریل عرضه شود ولی با تاخیر مواجه شد و حال طبق سخنان کیچینسکی این بازی دچار تاخیر دوباره نخواهد شد. بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ در تاریخ ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.